Enter your keyword

Stick Şeker

Atapak Ambalaj

Stick Şeker

Birçok iş yerinin son yıllarda önemle tercih ettiği ürünler arasında yer alan baskılı stick şeker, Atapak baskı ve paketleme kalitesiyle işletmeleri çok daha fazla öne çıkarmakta ve işletmelere farklı bir imaj katmaktadır. Bugün kendi konsepti üzerinde çalışan ve marka olan ya da marka olma yolunda ilerleyen işletmelere baktığımızda, neredeyse tamamının baskılı Amerikan servis, magnet baskısı, baskılı peçete ve stick şeker gibi ürünler kullanarak, marka değerlerini artırmaya yönelik etkin çalışmalar içerisine girdiklerini görmekteyiz.

Atapak olarak stick şeker hazırlama işlerinde de, siz müşterilerimize en kaliteli ve en hijyenik ürünleri sunmaktan mutluluk duyarız. Kahve ve çay servisi sunulan tüm mekanlar için ihtiyaç duyulan şekerleri, stick şekerler ile hem ufak bir reklam alanına dönüştürebilir, hem kendinize farklı bir imaj oluşturarak profesyonellik görüntüsü sağlayabilir ve hem de sinek vb. kanatlı böceklerden şekerlerinizi rahatlıkla koruyabilirsiniz. Stick şekerler sayesinde, daha hijyenik bir ortamda sunum yapabilirsiniz.

Açık şekerlere baktığımızda ise her ne kadar bir kabın içerisinde olsalar da, müşterinizin kullandıktan sonra açık unutacağı şekerlikler içine konan sinekler, bunu gören müşterileriniz için adeta mide bulandırıcı bir durum olacaktır. Bunu engellemenin en iyi yolu, stick şekerler kullanmaktır. Ayrıca işletmenizin adı ve logosunun bulunacak baskılı stick şekerler, hijyenin yanı sıra reklamınızı yapmanız içinde size farklı bir kapı açacaktır.

Farklı Stick Şeker Çeşitleri Atapak’ta

Farklı gramaj, renk ve baskı modellerimizin yanı sıra, stick toz şeker ve stick küp şeker olarak iki farklı baskılı stick şeker hazırlayan Atapak, tüm aşamalarda temizlik kurallarına en üst seviyede dikkat ederek üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Farklı renklerde logolu stick şeker üretimi yaparak, hijyen önem veren ekip arkadaşlarımızla tamamen temizlik kurallarına uygun, insan sağlığını ve marka değeriniz için en iyi ambalaj kalitesini müşterilerimize sunmaktayız.

Atapak firma görselliğinin tamamlayıcı bir parçası olan stick şeker üretimlerinde, firma logo ve isminizi göze daha hoş  görünen şekillerde tasarlayarak, daha fazla dikkat çekmesini ve müşterilerin gözünde daha elit bir mekana geldikleri izlenimini kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Kendi hazırlayacağınız ya da hazırlattığınız tasarımlarınızı basıma vermenizin yanı sıra, tasarım ve görsel çalışma konusunda Atapak uzman ekibimizden de destek alarak, en iyi çözümleri sizlere sunmamızı talep edebilirsiniz.

Tüm ürünlerinde olduğu gibi logolu stick şeker işlerinde de kalite ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren Atapak’a, sitemiz üzerinde yer alan iletişim kanalından ulaşarak baskı işleriniz ve tüm paketleme işlemleriniz hakkında daha detaylı fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.