Enter your keyword

Poşet & Bayraklı Kürdan

Atapak Ambalaj

Poşet Kürdan

Atapak paketleme hizmetlerinin en rağbet gören hizmetleri arasında yer alan poşet kürdan, gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin olmazsa olmazları arasında yer alan ve hijyen konusunda en fazla ön plana çıkan konuların başında gelmektedir. Zira bu sektöre ait olan işletmelerin müşterilerinin aradığı en temel özellik, işletmede sunulan hizmetin en ufak ayrıntısına kadar temiz bir şekilde sunulmasıdır.

Özellikle de konu insanların ağızlarına götüreceği malzemelerden birisi olan kürdan olunca, hijyen hassasiyeti daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bunun en temel çözümü ise açık kürdanlar yerine, poşet kürdan çeşitlerini tercih etmektir. Böylelikle müşterileriniz başka insanların elleri ile direkt olarak temas ettikleri ya da sinek vb haşerelerle temasta olan kürdanları kullanmak yerine, sağlık açısından koruyucu özelliği bulunan poşet kürdanlar sayesinde, kendilerini daha temiz bir ortamda hissedecekler.

Baskılı Kürdan veya Poşet Kürdan Hijyeniktir

Yukarıda da bahsedildiği gibi, poşet kürdan ya da baskılı kürdan, açık kürdana göre son derece daha hijyeniktir. Ancak burada poşet kürdan yerine baskılı paketli kürdan tercih etmeniz ise, hem hijyenik olacağı gibi, hem de işletmenize önemli bir marka değeri katacaktır.

Bu nedenle çok küçük ücret farkları ile tercih edeceğiniz baskılı paket kürdan, size önemli reklam alanları sunarak aynı zamanda işletmenizin hijyene verdiği değerinde en açık göstergeleri arasında yer alacaktır.

Günümüzde yüksek marka değerine sahip olan, ya da ciddi anlamda markalaşmış tüm işletmelere baktığımızda, sundukları hizmetlerin en ufak detayına kadar kendi firma isimlerini ve logolarını barındıran hizmet ya da ürünleri sunduklarını rahatlıkla görebiliriz. Aslında bu işletmelerin marka değerini yükselten en önemli şey, sundukları hizmet ve malzemeleri bu şekilde kendi logo ve isimleri ile sunmalarıdır. Müşteriler işletmenin adını ve logosunu tüm hizmet detaylarında görebildikleri için, hizmet aldıkları yerin ismi bilinç altına yerleşmekte ve daha sonra gördüklerinde ya da geldiklerinde, kendilerini işletmeye daha yakın hissetmektedirler. Yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen bu veriler, aslında küçük ve önemsiz sayılan baskılı kürdanın dahi işletmeler için ne kadar önemli bir detay olduğunu göstermektedir.

Atapak olarak yine 1. sınıf teknoloji ile el değmeden hazırladığımız baskılı ya da poşet kürdan hizmeti ile, işletmenizin hem reklam maliyetini düşürerek daha etkin bir şekilde reklam yapabilir, hem de müşterilerinize daha hijyenik koşullarda hizmet sunabilirsiniz.

Tüm alternatif çözümlerimiz için, iletişim bölümünde yer alan iletişim kanallarından biriyle bizimle irtibata geçerek fikir alış verişinde bulunmaktan çekinmeyin.