Enter your keyword

Baskılı Pipet

Atapak Ambalaj

Baskılı Pipet

 

Marka değeri kazanmak isteyen, reklamını daha uygun maliyetler aracılığı ile yapmak isteyen ve kendine özgü bir konsept oluşturmak isteyen firmaların en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer alan baskılı pipet, restoran ve organizasyon firmalarının başlıca tercihleri arasında yer almaktadır.

 

Atapak olarak marka değerinizi artırmaya yönelik sunduğumuz birçok ürün gibi, baskılı pipet konusunda da siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktayız. Tanıtım ve aynı zamanda işletmeniz bünyesinde kullanım amaçlı sipariş vereceğiniz logolu pipet ürünlerimiz, diğer benzer kategorilerde yer alan tüm ürünlerimiz gibi, 1. sınıf teknoloji ve üst düzey hijyen koşulları ile üretilmektedir.

 

Baskılı Pipet İle Marka Değerinizi Artırın!

 

Farklı boy ve kalınlıklarda ürettiğimiz logolu pipet çeşitleri sayesinde, marka değeriniz katlanarak artacak ve müşterilerinizin akıllarına kazınacaksınız. Firma ismi, firma logosu veya dilediğiniz herhangi bir baskı ile üretimini yaptığımız pipetler, piyasa koşullarına baktığımızda ise aynı kalite değerine sahip ürünlere göre çok daha uygun fiyatlıdır.

Atapak olarak tüm ürünlerimizde kalite ve hijyeni hedefleyerek, ciddi anlamda işe yarar ürünleri siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Baskılı pipet çeşitlerimizin farklı uzunluk ve kalınlıklarda olmalarının yanı sıra, dilediğiniz renk seçenekleri ile de üretimini gerçekleştirmekteyiz. Tüm baskılı pipet ürünlerimiz 1. sınıf teknoloji ile üretildiği gibi, üretimin her aşamasında da 1. sınıf malzeme kullanılmaktadır.

 

Nerede Olursanız Olun Atapak Çözüm Ortağınız Olmaya Hazır

 

İster yurt içinde bir işletmeye, isterseniz yurt dışında bir işletmeye sahip olun. Atapak tüm baskılı ürünlerde, çözüm ortağınız olmaya hazır. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretip hazırlayacağımız tüm ürünler, marka değerinizi artırmanın yanı sıra, kendinize has bir konsept oluşturmanıza da yardımcı olacak ürünlerdir. Web sitemiz üzerinde bulunan baskılı pipet modellerinin yanı sıra, farklı model ve seçeneklerdeki üretim taleplerinizi iletişim bölümünde yer alan herhangi bir iletişim kanalıyla bize  ileterek, ürünlerimizin üretim aşaması ve kalite değerleri hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Pipet çeşitlerimiz için yapılacak baskılar sadece firma isimleri ile sınırlı kalmayıp, farklı yazı şekilleri ve sözcükler ekleyerek sizin değerli taleplerinizi itina ile yerine getirmekteyiz.