Enter your keyword

Baskılı Peçete

Atapak Ambalaj

Baskılı Peçete

Baskılı Peçete Boyutları: 25×25 / 33×33 (Garson Katlama)

Atapak’ın sizlere sunduğu uygun fiyatlı ve etkili reklam alanlarından biriside, baskılı peçete imalatıdır. İşletmeniz bünyesinde zaman geçirecek müşterilerinizin görebilecekleri yerlerde rahatlıkla bulundurabileceğiniz baskılı peçeteler, firma bilinirliğini artırarak müşterilerinizin adeta aklına kazınmanızı sağlayacak, en basit ama en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Birçok lokanta, restoran, çiğ köfteci ve otellerin tercihi olan Atapak, mükemmel logolu peçete imalatı ile de, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam ediyor.

Atapak Baskılı Peçete Çözümleri ile, Marka Değerinizi Artırın

İşletmelerin marka değerlerini artırmak için en etkili yol, geniş çaplı reklam çalışması yapmaktan geçmek olarak bilinir. Marka değerini artırmak için en etkin yol reklam olsada, farklı alanlarda yapılacak reklamların maliyetleri düşünüldüğünde, maalesef ki bir çok firma gerektiği kadar reklama bütçe ayıramamakta ve haliyle işletmesini hak ettiği konuma getirememektedir. Basit ama çok etkili reklam yöntemleri anlamında çözümler sunan Atapak, logolu peçete imalatı konusunda da mükemmel baskı kalitesi ile, reklamınızı etkin bir şekilde yapmanıza olanak sunuyor.

  1. sınıf teknoloji ve üst düzey teknik bilgiye sahip, tasarımsal açıdan ufku geniş personelimiz ile, sizin hayal ettiklerinizin bir basamak daha ötesini yaparak, beklentilerinize fazlasıyla cevap veriyoruz. Baskılı peçete çeşitlerimizde tıpkı Atapak magnet baskısı gibi, düşük bütçelerle en etkili reklam yapma yöntemleri arasında yer alıyor.

Baskılı Peçete ve Marka Değerine Olan Etkileri

Yukarıda sizlerinde bildiği gibi marka değerini artırmak için, reklamların son derece önemli olduğundan bahsetmiştik. Peki baskılı peçete ile reklam yapmanın avantajları nelerdir?

– Özellikle restoran, lokanta, çiğ köfteci, dürüm ve kebap salonları, lokantalar, pastahane, oteller ve diğer yeme içme ve turizm sektörüne bağlı işletmeler için, peçete kullanımı olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Ancak burada kullanılan peçetelerin baskısız olmasının, işletmeye herhangi bir artı değeri bulunmamaktadır. Baskılı peçete çeşitlerinde ise, zaten kullanmakta olduğunuz peçetelerin üzerinde reklamın bulunması, işletmenizde reklamınızı yapmanıza imkan tanıyacaktır.

– Zaten işletmenizin içerisinde bulunan müşteriye, reklam yapmanın gereksiz olduğunu asla düşünmeyin. Müşterilerinizin işletmenizde ortalama en az 30 dakika zaman harcadığını, bu 30 dakika boyunca da peçete üzerindeki firma isminizi ve logonuzu gördüğünü düşünün. İşletmenize bunun katkısı anlık değil, müşterinin bilinç altına firma isminizin yerleşmesiyle birlikte, ileri ki süreçte olacaktır. Üstelik zaten kullanmakta olduğunuz peçeteye ufak bir fark ödeyerek, bunu önemli bir reklam alanı haline getirmek hiçte gereksiz olmayacaktır.

Logolu peçete, firmanızın imajına önemli katkılar sunmaktadır. Kendine özgü tasarımları olan firmaların en fazla kazanan firmalar olduğunu düşündüğümüzde, baskılı peçetelerin önemini de daha iyi anlayabiliriz. Zira müşterileriniz, aslında işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı ve tüm detayları düşünen bir marka değeri olduğunuzu bu yöntemler sayesinde hissedecektir.

Dünya devi bir firmanın sahibinin söylediği şu söz, aslında reklamların firmalar için ne kadar önemli olduğunun en açık göstergesidir. “10 lira maliyeti varsa, 9’u reklamdır.” Bu söz ile dünya devi haline işletmesine yaptığı 10 liralık yatırımın 9 lirasını reklama ayırarak yaptığını söyleyen firma sahibi, başarının sırrını bu şekilde açıklamıştır.

Her alanda üst düzey rekabetin yaşandı günümüzde, reklamlar  marka değerinin oluşmasındaki en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Atapak’ın yüksek kalite normlarına göre ürettiği baskılı peçete sayesinde, firma bilinirliğini çok daha rahat bir şekilde artırabilirsiniz.

Baskılı peçete veya diğer marka değerinizi artırmaya yönelik planlarınız için, iletişim bölümünde yer alan bilgilerle bizlerle irtibata geçerek, daha detaylı bir şekilde fikir alışverişi yapabilirsiniz.