Enter your keyword

Baskılı Islak & Kolonyalı Mendil

Atapak Ambalaj

Kolonyalı Islak Mendil

Islak Mendil Boyutlarımız: 5×12 / 6×10 / 6×12 / 7×12

Atapak olarak tüm ürünlerinde kalite ve uygun fiyatı hedefleyen firmamız, kullanım kolaylığı açısından en fazla tercih edilenler arasında yer alan kolonyalı ıslak mendil üretiminde de, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.

Kullan at tarzında üretilen kolonyalı mendil çeşitleri, anlık hijyen sağlamak için son derece pratik çözümler sunmasının yanı sıra, ferahlamak isteyenler içinde önemli bir yardımcıdır. Yaz aylarında günlük hayatın istenmeyen durumu olan terleme, bazen sosyal ortamlardan uzaklaşmamıza neden olabilir. Bu ve benzeri durumlarda da rahatlıkla kullanıp durumu idare edebileceğiniz en pratik ürünler, ıslak mendil çeşitleridir.

Ambalajlı ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Son yıllarda gerek ticari rekabetin artması, gerekse firmaların markalaşma yoluna gitmesi nedeniyle, ambalajlı ve baskılı ıslak mendil taleplerinde hızlı bir artış söz konusu oldu. Yıllarıdır üretimde kaliteye odaklanan Atapak’a gelen taleplerde, bu ihtiyaç nispetinde artmaya devam etmektedir.

Özellikle gıda ve turizm sektöründe yer alan birçok işletmenin Atapak’ı tercih etmesinin en temel nedeni, kolonyalı mendil çeşitlerinin etkisinin çok daha uzun süreli olması ve ambalaj kalitesinin kendisini belli eder seviyede olmasının yanı sıra, fiyatlarının aynı kalitedeki ürünlere göre uygun olmasından kaynaklanmaktadır.

Kolonyalı Islak Mendil Üretimi

Sektörün liderleri arasında yer alan konumuyla binlerce müşteriye hizmet veren Atapak, ışık ve ısı temasında daha yüksek dayanma gücüne sahip 1. sınıf ambalajlarda kolonyalı ıslak mendil üretimi yapmaktadır. Ambalaj kalitesinin yanı sıra baskı kalitesine de üst düzey önem veren Atapak, odaklanmış olduğu kalite standartları ve müşteri memnuniyeti sayesinde, sektörün liderleri arasında yerini almayı başarmıştır.

İmalattan sunuma kadar kolonyalı ıslak mendil üretiminde 1. sınıf teknolojiyi kullanan Atapak, farklı koku, ebat ve ambalaj çeşitleri sayesinde, sektörde en fazla çeşitlilik sunan firmaların başında gelmektedir. Hijyen için günümüzün gereksinimleri arasında yer alan ıslak mendillerin üretiminde dahi, üst düzey hijyen standartları uygulayarak üretim yapmaktayız.

İsteğe göre ithal parfüm ya da kolonyaya emdirilmiş şekilde ürettiğimiz kolonyalı ıslak mendil çeşitlerimiz, bugün yurt içindeki firmaların yanı sıra yurt dışında bulunan yerli ve yabancı gıda ve turizm işletmecileri tarafından da talep edilmektedir.

Islak mendil çeşitlerimizi web sitemiz üzerinden inceleyebileceğiniz gibi, isteklerinize uygun üretimlerimizin olup olmadığını da iletişim bölümündeki iletişim kanallarımızdan biri aracılığıyla bizimle irtibat kurarak sorabilir, daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.