Enter your keyword

Amerikan Servis

Atapak Ambalaj

Amerikan Servis

Atapak olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden biriside, farklı desen, boy ve diğer seçenekleri ile, Amerikan servis hizmetidir. Farklı renk ve seçenekler sayesinde masalara ayrı bir estetik katan Amerikan servis modelleri, tüm müşteri ve misafirlerinize farkınızı hissettirecek muhteşem görsellik ve kalitelerde üretilmektedir.

Şirketinize özel olarak tasarlanan kağıt ya da PVC Amerikan servisler, yine diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi marka değerinizi yükseltmeye yönelik çalışmalarımızın neticesinde ortaya çıkarak, siz değerli müşterilerimizden büyük övgüler almayı başarmıştır. Hem kaliteli, hem de ekonomik ürünlerimiz sayesinde masalara farklı bir görüntü katan Amerikan servis ürünleri, işletmenize ise yine farklı ve etkili bir reklam alanı sunarak akılda kalıcı ve bilinirlik açısından önemli çözümler sunmaktadır.

Atapak Amerikan Servis ile, Değerinize Değer Katın

Reklamların insanlar üzerinde bilinçaltı oluşturduğunu, başka bir zaman diliminde aynı firmanın ismini gördüklerinde bir aşinalık ve neticesinde o firmaya bir yakınlık hissetmelerini, yapılan bilimsel araştırma sonuçlarına baktığımızda da görmekteyiz. Yani firma isminiz bir kişi tarafından ne kadar sık görülürse, ilgili alışverişlerde o kişi bilinç altında firmanızı kendisine çok daha yakın hissetmektedir. Özellikle çok büyük bir marka değil ve yeni markalaşma yoluna gidiyorsanız, firma tabelasından ziyade kişinin  içeride isminizi birçok alanda görmesi de, bu bilinirliği artırmada son derece önemli faktörlerden birisidir.

Özellikle restoran ve pastahane gibi birçok işletmenin tercihi olan Amerikan servis çeşitleri, son yıllarda oteller, çiğ köfteciler, dürüm ve kebapçılar gibi birçok işletmenin tercihi ve etkin reklam alanları arasına yer almaya başladı. Hatta misafirlerine farklı sunum yapmak isteyen insanlar dahi, kendi tasarladıkları Amerikan servisleri baskıya vererek evlerinde dahi kullanmaya başlamışlardır.

Özellikle restoran ve benzeri yerlerde sofları süsleyen Amerikan servis, birbirinden şık modelleri ile de pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Ürettiği Amerikan servis ürünlerinde 1. sınıf teknoloji ve malzeme kullanan Atapak, baskılı Amerikan servis ürünleri ile siz değerli müşterilerinin çözüm ortağı olarak en verimli hizmetleri sunmaktadır.

Birbirinden farklı Atapak Amerikan servis ürünleri ve tasarımları hakkında bilgi almak, tasarlamayı ve basıma vermeyi düşündüğünüz ürünleri bizimle daha detaylı bir şekilde istişare etmek için, iletişim bölümünde yer alan numaralarımızdan bizimle irtibata geçerek, fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.