Enter your keyword

Hakkımızda

Atapak Ambalaj

Vizyonumuz

Atapak paketleme olarak vizyonumuz, hem uluslararası alanda, hem de ulusal bazda en gelişmiş teknolojileri kullanarak, hijyen değerlerine tam riayet ile sektörün lideri olarak mevcut konumumuzu korumak, bu vizyon çerçevesinde tüm üretim ve sunum aşamalarında daima çevre dostu üretimler ile, kalite normlarını en üst seviye çıkarmaktır.

Atapaket mevcut konumda her ne kadar sektörümüzle alakalı en üst düzey teknolojiyi kullanıyor olsa da, sektörle alakalı uluslararası gündemi sürekli takip edip, tüm yenilikleri müşterilerimize sunarak, daha yenilikçi, daha teknolojik ve çevreye daha duyarlı üretim evrelerini hassasiyetle yerine getirerek, hem Türkiye’de  hem de Avrupa genelinde baskılı paketleme sektörünün en bilinir lider kuruluşları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

Atapak olarak en önemli amaçlarımız arasında, ürün ve hizmet kalitesiyle çözüm ortaklarımızın ilk tercihleri arasında olmak yer almaktadır. Mutlu müşteriler kazanmak adına uyguladığımız tüm ticari politikalarımızı, gelecek nesillere aktararak işine değer veren yeni kuruluşlara örnek olmak, en önemli hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.

Atapaket olarak Anlık Çözümler Sunmak İstiyoruz

Atapaket olarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına anlık çözümler sunabilen, kısa sürede çözüm ortaklığı konusunda hızlı ve etkin bir çalışma anlayışına sahip olan firma anlayışımızı, ileri ki yıllara da taşıma gayretiyle çalışarak, bu anlamda da sektör içerisindeki liderlik konumumuzu korumayı hedeflemekteyiz.

Atapak Olarak Sosyal Sorumlulukta Ülke Lideri

Ticari ilişkilerimizi geliştirerek elde ettiğimiz kazanımlar ile, ülkemizde gerek duyulan alanlarda sosyal sorumluluk projelerimizi hayata geçirmek, bu projeler kapsamında sosyal sorumluluk konusunda ülke lideri paketleme firmaları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

Atapak paketleme olarak ticari faaliyetlerimizi sürdürebilirlik aşamasının ilerisine taşıyarak, gelecek nesillerimizi hiçbir şekilde unutmadan hareket ederek, gençlerimize ve yaşadığımız topluma yönelik sosyal sorumluluk projeleri geliştirerek, sadece ticari kaygılar değil, geleceğimize yönelik kaygılarımızın giderilmesi adına da üzerimize düşen sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmek amacındayız.

İnsan Sağlığına Önem Veren Lider Kuruluş

Atapaket olarak tüm üretim aşamalarımız da en ön planda tuttuğumuz insan sağlığının yanı sıra, hayvan ve bitkilerin de hayatımızın birer parçası olduğu gerçeğini unutmadan, onlarında yaşam alanlarına ve yaşam haklarına saygılı firma olma anlayışımızı, daha ileriye taşıyarak zararsız ve hijyenik üretimlerimizi devam ettirmekte en önemli ilkelerimizden birisi olarak, vizyonumuz arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

Atapak pratik ve etkili reklam çözümleri olarak, her şeyden önce müşteri memnuniyet ilkemiz doğrultusunda hareket etmek ve müşterilerimizin tüm makul ihtiyaçlarına katkılar sunmayı, Atapaket olarak önemli bir görev olarak bilmekteyiz.

Daima ileri teknoloji ile gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında sektörde yer alan tüm firmalar ile güçlü rekabet yeteneğine sahip, firma olarak daima gelişmeye açık, çevreye duyarlı ve son teknolojiye hakim paketleme anlayışını siz değerli müşterilerimiz ile çözüm ortaklığı noktasında paylaşmaktır. Sektörün yeniliklerini araştırma ve uygulama konusundaki kararlılığından taviz vermeyen Atapaket, tüm müşterilerimizin hedeflerini ulaşılabilir düzeye indirgemek adına çalışma planlarını yenilemek ve bu planlar üzerinde yaptığı müşteri memnuniyetine odaklı revizeler ile çalışmalarını kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır.

Topluma ve iş ahlakına uygun çalışma konsepti ile hareket ederek, Atapak üstlendiği misyonun gerekliliklerini tavizsiz bir şekilde yerine getirmek, tüm iş çeşitleri alanlarında yer alan çalışmalarımızda insan sağlığına üst düzey önem vererek, uluslararası hijyen kurallarına riayet ederek en verimli çalışmayı sizlere sunmaktadır. Atapak aynı zamanda, çağın gerekli kıldığı imkanları iyi değerlendirerek, müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerine en üst seviyede karşılamayı kendisine en önemli görev olarak görmektedir.

Atapaket olarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve uygun çözümleri, kısa zaman içerisinde sunarak, geniş hizmet ve ürün yelpazemizi tüm müşterilerimiz için kolay ulaşabilir seviyelerde sunan bir hizmet anlayışına sahibiz. Etik ticari değerlerin daimi bir şekilde korunmasını firma normları arasında bulunduran Atapak, kalite standartlarını genel piyasa ölçülerinin bir tık daha ilerisinde gerçekleştirmek adına sektör bazında önemli bir misyon üstlenmektedir. Karlılılık amacının yanı sıra, müşteriye etkin ve yerinde çözümler sunarak, müşterilerimizin karlılık oranını olumlu yönde etkileyecek doğru ve kaliteli reklam çözümleri sunmaktayız.

Global sektördeki en gelişmiş yenilikleri hem üretim aşamasında, hem de sunum aşamasında müşterilerine yansıtmayı ilk günden beri şirket misyonuna dahil eden Atapak, personel ve müşteri ilişkilerini her zaman pozitif yönde artırmayı hedefleyen, tüm etik ticari standartları içerisinde barındıran ticari bir anlayışa sahiptir.

Yaptığı hiçbir işi sadece ticari karlılık anlayışı ile sürdürmeyen Atapaket, her şeyden önce etik ticari değerlere sahip çıkmayı kendisine en önemli misyon olarak edinmiş, ilkeli, yenilikçi, uluslararası alanda sektör bazında rekabetçi bir anlayış ile hizmet vermeyi tüzel kişiliğine görev olarak kabul etmektedir.